Η Διεύθυνση και το διδακτικό προσωπικό του 4/θ Δημοτικού Σχολείου Νεοκάστρου Ημαθίας ευχαριστούν την εταιρεία RAM COMPUTER Κέντρο Δια βίου μάθησης 2, η οποία ανταποκρινόμενη άμεσα στο αίτημα του σχολείου μας, προχώρησε στην ευγενική χορηγία μιας καρέκλας γραφείου  προκειμένου να καλυφθεί η συγκεκριμένη ανάγκη εξοπλισμού.

Όπως αναφέρει στην επιστολή η υπεύθυνη του ομίλου κ. Σταυρούλα Χαριτάκη-Τάκη, “Αγαπάμε το σχολείο Νεοκάστρου και είμαστε πάντα εδώ για να το υποστηρίξουμε  όπως μπορούμε.” και τελειώνοντας καταλήγει  “Ο όμιλός μας είναι ιδιαίτερα συνδεδεμένος με το σχολείου του Νεοκάστρου, αφού ήταν γενέτειρα του αείμνηστου συζύγου μου , Τάκη Νικολάου. ”

Εμείς ευχαριστούμε από καρδιάς για ακόμη μία φορά τη Ram Computer- Κέντρο Δια Βίου Μάθησης 2!

Ευχαριστήριο- RAM Computer